+Rapido® Kolon Kalıbı

Rapido® panel kolon kalıbı

Şantiyemizde kule vinç var, kalıp montajı ve demontajı hızlı olsun, betonarme imalat süremiz kısalsın, kalıp daha az işgücü ile kurulup sökülsün, beton yüzeyi düzgün olsun, kalıp vibrasyona dayansın, hem enine hem boyuna da kullanılsın, perde kalıbı olarak da kullanılsın, başka projelerim var, oralarda da kullanılsın diyorsanız: Rapido® panel kalıp tam size göre.

Panellerimiz 25 farklı tipte üretilmektedir. 30 cm - 45 cm - 60cm - 90 cm - 120 cm genişlikte ve 60 cm - 150 cm - 270 cm - 300 cm - 330 cm yüksekliktedir. Ürünler şantiyeye kullanıma hazır olarak gönderilir. Sistemin ana çerçevesinde Welser Profile tarafından ÖZLER için dizayn edilmiş mukavemet değeri yüksek profil kullanılmaktadır. Panel yüzeyinde 21 mm birch plywood kullanılmaktadır. Sistem kalıp projenize göre ÖZLER tarafından tasarlanır. Tasarımlarımızda 80 kN/m² taze beton basıncı dikkate alınır. Üretimlerimizde otomatik gazaltı kaynak makineleri kullanılır. Sistem boyalıdır, talep halinde galvaniz ile de kaplanır. 

  Rapido® panel kolon kalıpları ile 5 cm aralıklarla kare ve dikdörtgen kesitli her çeşit kolonu kalıplayabilirsiniz.

Rapido® kolon ve perde kalıpları şantiyenize kullanıma hazır olarak gönderilir. Sistemin ana çerçevesinde Welser Profile tarafından dizayn edilmiş mukavemet değeri yüksek profil kullanılmaktadır. Panel yüzeyinde 21 mm birch plywood kullanılmaktadır. Sistem, mühendislerimizce kalıp projenize ve iş planınıza göre hesapları yapılarak çözümlenir ve ÖZLER tarafından projelendirilir. Hesaplamalarımızda 80 kN/m² taze beton basıncı dikkate alınır. Sistem boyalıdır, talep edilmesi halinde galvaniz ile de kaplanır.

DİLERSENİZ BU SİSTEMİ KİRALAYABİLİRSİNİZ.

 BİLGİ ALMAK VE STOK DURUMUNU ÖĞRENMEK İÇİN HEMEN ARAYINIZ.. 

444 4 755

Teknik Dökümanlar

Rapido Panel Kalıp Sistemi