+Slabform® - Masa Kalıbı İskelesi

Slabform® Masa Kalıbı İskelesi tescilli ürünümüz; masa tipi kalıp altı sistemi, döşeme ve kiriş kapıları altı taşıyıcı iskele olarak kullanım amaçlı üretilmiş özel bir üründür. Masa tipi kule iskele panoları, (ağır yük iskelesi)  150 cm genişliğinde 110, 150, 180 cm yüksekliğinde özel olarak imal edilir. Panolar; 60X4,0 mm, yatay ve diyagonal bağlantıları ise; 34X2,5 mm ölçülerinde mekanik testlere tabi tutulmuş TSE garanti belgeli borulardan üretilir. Boru sistemleriniz, galvaniz kaplı veya 2 kat rapid boyalıdır.

Ürünler; inşaatlarda masa kalıbı iskelesi, yük iskelesi ve merdiven kulesi gibi farklı amaçlar için çeşitli biçimlerde kullanılır. Ayrıca, inşaat alanı zeminini teraziye almak için alt ayar milleri, döşeme ve kiriş altını teraziye almak için ise 4 (dört) yollu veya U başlıklı üst ayar milleri kullanılarak; doğru terazi sonucu elde edilir. Masa iskele kalıbı sökülmeden, taşıma arabası ve vinç yardımı sayesinde yer değiştirebilir özelliği ile kullanım pratikliği sağlar, zamandan tasarruf eder.

ÖZLER Kalıp ve İskele mühendislerince Masa tipi iskele sistemi ve Kule tipi kalıp iskelesi, inşaatlarınızdaki kalıp projenize göre özel olarak hesaplanarak, projelendirilir.

Neden Slabform® İskele Sistemi Tercih Edilmeli?

- Döşeme altı taşıyıcı iskele olarak kullanılan en dayanıklı sistemdir.
- Malzeme ve işçilikten tasarruf sağlar.
- Sistemi oluşturan elemanların birbiriyle uyumlu olması nedeniyle sonraki projelerde de rahatlıkla kullanılabilir.
- Diğer iskele sistemleri ile kıyaslandığında, fiyat avantajı sağlar.
- Montaj ve de montajı hızlıdır.
 

444 4 755

Teknik Dökümanlar

Masa Tipi (Ağır Yük) Kalıp İskelesi Sistemi