+Rapido® Tek Taraflı Tek Yüzeyli Perde Kalıbı

Rapido® / Tek Taraflı Perde Kalıbı Sistemi

Perde kalıplarının çift yüzeyli uygulanmasının mümkün olmadığı durumlarda kalıbın tek yüzeyli olarak uygulanması gerekir. Bu durumlarda kalıp ve şakül payandaları yoğun bir basınca maruz kalır. Bu tip uygulamalarda güvenli ve daha güçlü olmasından dolayı tek taraflı payandalama sistemi uygulanır. 3 tip standart modül kullanılır. A400 - B200 - C200 Beton basıncı bu modüller ile karşılanır. Çalışma konsolu ile emniyetli ve kolay beton dökümü sağlanır. Sistem kalıp projenize göre ÖZLER tarafından tasarlanır.

Şantiyemizde kule vinç var, kalıp montajı ve demontajı hızlı olsun, betonarme imalat süremiz kısalsın, kalıp daha az işgücü ile kurulup sökülsün, beton yüzeyi düzgün olsun, kalıp vibrasyona dayansın, hem enine hem boyuna da kullanılsın, başka projelerim var oralarda da kullanılsın diyorsanız: Rapido® panel kalıp tam size göre.

Panellerimiz 25 farklı tipte üretilmektedir. 30 cm - 45 cm - 60cm - 90 cm - 120 cm genişlikte ve 60 cm - 150 cm - 270 cm - 300 cm - 330 cm yüksekliktedir. Ürünler şantiyeye kullanıma hazır olarak gönderilir. Sistemin ana çerçevesinde Welser Profile tarafından ÖZLER için dizayn edilmiş mukavemet değeri yüksek profil kullanılmaktadır. Panel yüzeyinde 21 mm birch plywood kullanılmaktadır. Sistem kalıp projenize göre ÖZLER tarafından tasarlanır. Tasarımlarımızda 80 kN/m² taze beton basıncı dikkate alınır. Üretimlerimizde otomatik gazaltı kaynak makineleri kullanılır. Sistem boyalıdır, talep halinde galvaniz ile de kaplanır.

 

 
 

444 4 755