Hakkımızda

 
İnşaat beton kalıbı ve iskele sistemlerinin üretimi ve kiralanmasındaki bilgi, deneyim ve projelerimizi 1996 yılından beri inşaat sektörüne aktarıyoruz. Konusunda uzman ve tecrübeli mimar ve mühendisler denetiminde 150 den fazla çalışanımızla inşaat kalıp ve iskele sistemlerinin tasarımını, ar-ge çalışmalarını, projelendirilmesini, üretimini, satışını, kiralanmasını, satış ve kiralama sonrası teknik destek ile süpervizörlük hizmetini titizlikle, yıllardır sürdürüyoruz.
 
İşçi sağlığı ve İş güvenliğinin en üst düzeyde tutulduğu 12000 m² ’lik 2 üretim tesisimiz ve 15000 m² lik 4 de stoklama alanımız mevcuttur. Marmara bölgesi için İstanbul'daki, Ege bölgesi için İzmir'deki, Karadeniz bölgesi için Samsun'daki, İç Anadolu bölgelesi için Konya'daki  bölge müdürlüklerimiz ve depolarımız ile Türkiye'nin geneline hizmet veriyoruz.
 
AR-GE ekibimiz ile de işinizi kolaylaştıracak, iş güvenliğini üst seviyelere çıkartacak yeni ürün çalışmaları yapmaktayız. Mevcut ürünlerimizi de teknolojik gelişmeler ışığında ve ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli geliştiriyoruz.
 
Üretim tesislerimizde otomasyon sistemleri ile donatılmış, son teknoloji, otomatik kesme ve delme makinaları, metal işleme merkezi, robotik ve otomasyon kaynak makinaları, 30 tondan 400 tona kadar basınç kuvvetine sahip presler, CNC kesme ve bükme makinaları yer almaktadır. Yüksek kalite, sıfıra yakın hata ile üretilmiş ürünlerimiz: inşaatlardaki çalışma şartlarını kolaylaştırıp hızlandıran ve iş güvenliğini de en üst seviyeye çıkartan özelliklere sahiptir.
 
Türkiye’de tanınıp bilinen çok sayıda inşaat firmasının kapsamlı projelerinde, çözüm ortağı olarak ÖZLER katkısı bulunmaktadır. Yurt içinde olduğu kadar, yurt dışında da yerli ve yabancı yüzlerce firmaya gururla hizmet vermeye devam ediyoruz. 1996’dan beri sürekli artan bir ivme ile yaptığımız başarılı çalışmayı, hızla büyümeyi, inovatif gelişmeyi ve portföyümüzü her geçen gün de artırmayı sürdürüyoruz. 
 
Kalitesi test ve sertifikalarla kanıtlanmış ürünleri, uygun fiyata ve kusursuz bir hizmet ile zamanında teslim almak istemez misiniz?
 
İşte sektördeki farkımız bu. Bu nedenledir ki; tercih edilen firmalardan birisi hep ÖZLER oluyor.
 
ÖZLER KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ AŞ.
“1996 dan bu yana çözüm ortağınız” 
 
Merkez Fabrika Merkez Depo Karadeniz BM Ege BM
merkez-b Fabrika_yeni-(1) merkez marmara depo karadeniz bölge müd. Samsun (3)y ege bölge müd. İzmir