Hakkımızda

ÖZLER Kalıp ve İskele Sistemlerini 1996 yılında; inşaat sektörünün kolon, perde, duvar, beton kalıbı, kalıp iskelesi ve cephe iskelesi sistemlerine çözüm ortağı olmak amacı ile kurduk. Kalıp ve İskele sistemlerinin tasarım, projelendirme, üretim, satış, kiralama ve sonrasında da teknik destek ve süpervizörlük hizmetlerini tecrübeli ve dinamik kadromuzla sürdürmekteyiz.
 
İş güvenliğinin en üst seviyede tutulduğu 7000 ve 5000 m² lik 2 üretim tesisi ile toplamda 12.000 m² si üretim 15.000 m² si stoklama alanı olmak üzere toplam 27.000 m² lik bir tesiste hizmet veriyoruz. Konularında deneyimli 4 mühendis, 3 teknisyen, 4 ustabaşı nezaretinde 150+ çalışanı ile müşterilerimize çözüm ortağı oluyoruz. Üretim tesislerimizde otomasyon ile donatılmış ileri teknoloji otomatik kesme ve delme makinaları, metal işleme merkezleri, robotik ve otomasyon kaynak makinaları, 30 - 400 ton basınç kuvvetine sahip presleri, CNC kesme ve bükme makinaları ile, kaliteli işinizi kolaylaştıracak iskele, kalıp ve aksesuarlarını büyük bir titizlikle üretmekteyiz.
 
AR-GE ekibimiz sürekli inovasyonu düşünerek yeni ürün çalışmaları yapmakta ve mevcut ürünlerimizi de geliştirmektedir.
 
İnşaat kolon ve perde kalıbı, inşaat iskelesi, aksesuar ve yardımcı malzemeleri, özel kalıp ve iskele çözümleri ile inşaat sektörüne çözüm önerilerimizi sunmaya devam ediyoruz.
 
Kurulduğumuz günden beri sürekli artan bir ivme ile büyümemizi devam ettirerek yurt içinde ve yurt dışında yerli ve yabancı yüzlerce firmaya hizmet vermekteyiz.
 
Türkiye’nin en önde gelen inşaat firmalarının inşaat projelerinde çözüm ortağı olarak yer aldık ve birçok değerli firmayı referanslarımız arasına dahil ettik ve etmeye de devam ediyoruz.
 
Kaliteli bir ürünü, uygun fiyata, kusursuz bir hizmet ile zamanında almak istemez misiniz?
 
ÖZLER KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ AŞ.
“96 dan beri çözüm ortağınız” 
 
Merkez Fabrika Merkez Depo Karadeniz BM Ege BM
merkez-b Fabrika_yeni-(1) merkez marmara depo karadeniz bölge müd. Samsun (3)y ege bölge müd. İzmir