Fabrika_yeni-(1)

Fabrika

Üretim Tesislerimiz

İş güvenliğinin en üst düzeyde tutulduğu toplamda 27 bin m² ’lik alanda üretim faaliyetlerimizi sürdürüyor ve büyük bir titizlikle hizmetlerimizi sunuyoruz. 7 bin ve 5 bin m² ’lik iki üretim tesisi ile toplamda 12 bin m² lik üretim ve 15 bin m² lik stoklama alanımızda; sektördeki çalışmalarımıza tam kapasite hızıyla devam ediyoruz.

Üretim tesislerimizde otomasyon sistemleri ile donatılmış ileri teknoloji otomatik kesme ve delme makinaları, metal işleme merkezleri, robotik ve otomasyon kaynak makinaları, 30 - 400 ton basınca sahip presler, CNC kesme ve bükme makinalarımız yer alıyor. Yüksek kalite ile üretilmiş ürünlerimiz, inşaatlardaki çalışma şartlarını kolaylaştırıp hızlandıran özelliklere sahipler.

Konusunda uzman ve tecrübeli 4 mühendis, 3 teknisyen ve 4 ustabaşı denetiminde 150+ çalışanımızla kalıp, iskele sistemlerinin tasarımı, projelendirilmesi, üretimi, satış, kiralama ve satış sonrası teknik destek aşaması ile süpervizörlük hizmetlerimizi büyük bir titizlikle uzun yıllar boyunca sürdürüyoruz. AR-GE ekibimizin inovatif fikirleri ile yeni ürün çalışmaları yapıyor ve mevcut ürünlerimizi teknolojik gelişmeler ışığında her geçen gün geliştiriyoruz.