Vizyonumuz & Misyonumuz

VİZYONUMUZ
Türkiye'nin ve bölgenin en değerli, en güvenli, en aranılan kalıp ve iskele sistemleri şirketi olma yolunda, kaliteden ödün vermeden yolumuza devam etmek.
MİSYONUMUZ
ÖZLER’i Yönetenler; kurucumuz Sn. Nuri ÖZELCİ’nin “para kolay kazanılır ama zor kaybedilir, itibar ve kredi zor kazanılır ama kolay kaybedilir” sözünü hatırda tutarak, kaliteden ödün vermeden; 200 m² lik bir alanda 4 çalışanı ile işe başladığı bu sektörde, şimdi 12.000 m² si üretim 15.000 m² si stoklama alanı olmak üzere toplam 27.000 m² lik tesise ve konularında deneyimli 150’nin üzerinde çalışana ulaşmıştır.
ÖZLER'in sürekli yükselen başarısı, en önemli rekabet faktörü olan kalite ve fiyata bağlıdır. Küresel ekonominin lider şirketleriyle çalışmanın verdiği sorumlulukla yoluna devam eden ÖZLER; müşterilerine sunduğu kaliteli ürün ve zamanında teslimat güvencesini daima en değerli sermayesi olarak görmektedir.
DEĞERLERİMİZ
İş arkadaşlarımız ve tedarikçilerimiz ÖZLER ailesinin bir ferdi ve gücümüzün de kaynağıdır. İş arkadaşlarımızın gelişmelerine fırsat oluşturmak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak hedefimizdir. Her ortamda onların katılımlarını sağlayarak takım çalışması yapmak ana prensibimizdir.
Ürün ve hizmetlerimiz gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de Değerimiz o kadar artacaktır.
Ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek ve iş akışını kolaylaştıracak yeni ürünler üretmek için gerekli kaynaklar oluşturmak üzere kâr etmek hedefimizdir.
STRATEJİMİZ
ÖZLER Grup bünyesindeki tüm çalışanlarımız; aşağıda sıralanan ve kalite politikamızın temelini oluşturan şartları iş akışının her aşamasında uygulamakla yükümlüdür:
✓ Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda ürün ve hizmetler geliştirerek memnuniyeti daima en üst seviyede tutmak.
✓ Ürün kalitesini maliyet artışı yaratmadan sürekli yükseltmek.
✓ Müşteri memnuniyetini karşılayabilmek adına iş süreçlerini devamlı iyileştirmek.
✓ Müşterilerimize uluslararası standartlarda ürün sunmak.
✓ İş güvenliğine uygun ve çevre sağlığına zarar vermeyecek şekilde faaliyet yürütmek.
✓ Sektördeki yeniliklere sahip olmak.
✓ Bu politikalar doğrultusunda Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirmek vazgeçilmez prensibimizdir.
 

YÖNETİM KURULU
BAŞKANI
D. Burak ÖZELCİ