Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz
Özler Kalıp ve İskele Sistemleri olarak; Dünyada ve Türkiye'de kolon, perde, duvar, beton kalıbı, kalıp iskelesi ve cephe iskelesi sistemleri ve iş güvenliği ekipmanları alanında en fazla tercih edilen kalıp ve iskele sistemleri şirketi olmak. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizde kalite anlayışımızdan ödün vermeden yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz.
 
Misyonumuz
Kurulduğumuz 1996 yılından bu yana, üretim ve hizmetlerimizde kalite anlayışımızdan ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sadece 200 m² ’lik küçük bir alanda 4 çalışan ile başladığımız kalıp ve iskele sistemlerinde; 12 bin m² ’si üretim 15 bin m² ’si stoklama alanı olmak üzere, toplam 27 bin m² ’lik geniş bir tesise ve alanlarında uzman 150’nin üzerinde çalışana ulaştık.
 
Özler Kalıp ve İskele Sistemleri ’nin hızlı bir ivme ile yükselen başarısının, sektördeki rekabet faktöründeki kalite ve fiyat anlayışına bağlı olduğu biliniyor. Küresel ekonominin lider şirketleriyle çalışmanın kazandırdığı sorumlulukla yoluna başarı ile devam eden Özler Kalıp ve İskele Sistemleri; müşterilerine sunduğu kaliteli ürün ve zamanında teslimat güvencesini daima en değerli sermayesi olarak görmeyi sürdürüyor.
 
Şirket kurucumuz Sn.Nuri ÖZELCİ’nin “para kolay kazanılır, zor kaybedilir. İtibar ve kredi zor kazanılır, ama kolay kaybedilir” ilkesini misyon olarak benimseyip, yolumuza bu anlayış ışığında emin adımlarla devam ediyoruz.
 
Değerlerimiz
Çalışma arkadaşlarımız ve tedarikçilerimiz Özler Kalıp ve İskele Sistemleri ailesinin birer bireyi olarak kabul edilir ve şirketimizin ana işleyiş kaynağı olarak çatımız altında daima değer görürler. Takım arkadaşlarımızın gelişmelerine fırsat yaratmak, yetenek ve mutluluklarını arttırmak başlıca değerlerimizin arasında yer alıyor. Çalışma ortamımız için ilke edindiğimiz takım çalışması prensibimiz temel iş anlayışımızın başında geliyor. Ürettiğimiz ürün ve hizmetlerimiz, takım arkadaşlarımızla birlikte gösterdiğimiz yoğun emek ve çaba sonucunda ortaya konuyor. Şirketimizin varlığı, ürün ve hizmetlerimizin müşterilerimizce öncelikli tercih edilmesiyle değer kazanıyor. İlk günkü heyecanla ürün ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirerek çalışmayı ve alanımızdaki AR-GE çalışmalarımızla sektöre yeni değerler katmayı sürdürüyoruz.
 
Stratejimiz 
Özler Kalıp ve İskele Sistemleri çatısı altındaki tüm çalışanlarımız, aşağıda sıralanan ve kalite politikamızın temelini oluşturan şartları iş akışının her aşamasında uygulamakla yükümlüdür.
✓ Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda ürün ve hizmetler geliştirerek memnuniyeti daima en üst düzeyde tutmak.
✓ Ürün kalitesini maliyet artışı yaratmadan sürekli yükseltmek.
✓ Müşteri memnuniyetini karşılayabilmek adına, iş süreçlerini yükselen bir ivme ile iyileştirmek.
✓ Müşterilerimize uluslararası kalite standartlarında ürünler sunmak.
✓ İş güvenliğine uygun ve çevre sağlığına zarar vermeyecek biçimde çalışmalarımızı sürdürmek.
✓ Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek, uygulamak.
✓ Belirtilen çalışma ilkeleri doğrultusunda Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli biçimde iyileştirmek vazgeçilmez prensibimizdir.
 

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
D. Burak ÖZELCİ