Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz

Dünyada ve Türkiye'de, inşaat kalıp ve iskele sistemleri ve iş güvenliği ekipmanları üretimi ve kiraya verilmesi alanında en fazla tercih edilen ve aranılan bir firma olmak.
 
Misyonumuz
 
Kurulduğumuz 1996 yılından bu güne, üretim ve hizmetlerimizde, kalite anlayışımızdan ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 200 m² ’lik küçük bir atölyede 4 çalışanı ile işe başladığımız inşaat kalıp ve iskele sistemleri imalat ve kiralama işinde; Bugün 12000 m² ’si üretim 15000 m² ’si stoklama alanı olmak üzere, toplam 27000 m² ’lik bir tesise, alanlarında uzman mimar ve mühendisler denetiminde 150 den fazla çalışana ulaştık. Türkiye'de en çok aranılan ve tercih edilen kalıp ve iskele firmaları arasına girmeyi başardık. Ürettiklerimizin %30 undan fazlasını ihraç eder duruma geldik.
 
Hızlı bir ivme ile yükselen başarımızın, kaliteli ürün, doğru fiyat, zamanında teslimat anlayışından kaynaklandığını biliyoruz. İşte bu nedenlerle inşaat sektörünün lider firmalarıyle çalışıyoruz. Bu da bize ayrıca bir sorumluluk yüklemektedir. Bu bilinçle müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ürün ve zamanında teslimat güvencesini daima en değerli sermayemiz olarak görmekteyiz.
 
Kurucularımızdan Sn. Nuri ÖZELCİ’nin "para kolay kazanılır ama zor kaybedilir, itibar ve kredi zor kazanılır ama kolay kaybedilir" ilkesini misyon olarak benimseyip, yolumuza da bu anlayış ışığında emin adımlarla devam etmekteyiz.
 
Değerlerimiz

Çalışma arkadaşlarımızı Özler ailesinin birer bireyi olarak kabul ederiz. Ana işleyiş kaynağı olarak ÖZLER çatısı altında daima değer görürler. Aile bireylerimizin gelişmelerine fırsat yaratmak, yetenek ve mutluluklarını artırmak önceliklerimizdendir. İlke edindiğimiz takım çalışması prensibimiz temel iş anlayışımızın başında gelir. Ürettiğimiz ürün ve hizmetlerimiz, Aile bireylerimizle birlikte gösterdiğimiz yoğun emek ve çaba sonucunda ortaya konur. ÖZLER'in varlığı, ürün ve hizmetlerimizin müşterilerimizce öncelikle tercih edilmesiyle değer kazanır. İlk günkü heyecanla ürün ve hizmetlerimizi her geçen gün, günün çözüm ihtiyaçlarına, işin hız ve güvenliğine göre geliştirerek çalışmayı ve bünyemizdeki AR-GE çalışmalarımızla sektöre yeni değerler katmayı sürdürmekteyiz.
 
Stratejimiz
 
Özler Kalıp ve İskele Sistemleri çatısı altındaki tüm çalışanlarımız, aşağıda sıralanan ve kalite politikamızın temelini oluşturan şartları iş akışının her aşamasında uygulamakla yükümlüdür.
 
Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda ürün ve hizmetler geliştirerek memnuniyeti daima en üst düzeyde tutmak.
 
Ürün kalitesini maliyet artışı yaratmadan sürekli yükseltmek.

Müşteri memnuniyetini karşılayabilmek adına, iş süreçlerini yükselen bir ivme ile iyileştirmek.
 
Müşterilerimize uluslararası kalite standartlarında ürünler sunmak.

İş güvenliğine uygun ve çevre sağlığına zarar vermeyecek biçimde çalışmalarımızı sürdürmek.

Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek, uygulamak.
 
Belirtilen çalışma ilkeleri doğrultusunda Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli biçimde iyileştirmek vazgeçilmez prensibimizdir.
 

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
D. Burak ÖZELCİ